Hurtownia motoryzacyjna Unicar

Hurtownia motoryzacyjna Unicar - najlepsze części zamienne w Twojej okolicy!

Unicar jest hurtownią motoryzacyjną, działającą na terenie Ełku od 1999 roku. W 2019 roku przystąpiliśmy do ogólnopolskiej sieci ProfiAuto, co umożliwiło nam znaczące rozszerzenie naszego asortymentu części zamiennych i akcesoriów samochodowych.

Co wyróżnia naszą hurtownię samochodową? Przede wszystkim – bogata oferta, konkurencyjne ceny oraz stała, wykwalifikowana i doświadczona kadra, gwarantująca obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Hurtownia samochodowa Unicar – największy wybór części w Ełku

Obecnie, dzięki przynależności do sieci ProfiAuto, nasza hurtownia motoryzacyjna współpracuje z ponad 250 dostawcami części, naszym Klientom możemy więc zaoferować ponad 300 000 produktów do pojazdów wszystkich marek i typów. Szeroki asortyment Unicar obejmuje zarówno elementy jakości oryginału, pochodzące od tak uznanych producentów jak Bosch, Febi, LuK czy Lemforder, jak i tańsze, certyfikowane zamienniki. Wykwalifikowana kadra naszej firmy zapewnia ponadto fachową pomoc w doborze idealnie dopasowanych, optymalnych cenowo części do każdego auta.

Poza częściami wszystkich, najważniejszych układów samochodu oferujemy również elementy karoserii, oleje, filtry i płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria samochodowe, a także akumulatory, opony, felgi stalowe i aluminiowe. Sprawdź wszystkie, oferowane w Unicar produkty w naszym stale aktualizowanym katalogu części!

Zobacz galerię zdjęć »

Unicar – oferta dla Klientów detalicznych i hurtowych

Oferta hurtowni samochodowej Unicar skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych, jak i detalicznych. Zapewniamy stałe dostawy części oraz oferujemy wiodące narzędzia warsztatowe serwisom z Ełku i okolic. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty oraz możliwość sprowadzenia nawet nietypowych części w ekspresowym tempie.

Klientów detalicznych zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu motoryzacyjnego w Ełku, przy ul. Śląskiej 1. Oferujemy w nim pełny wybór części, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów wszystkich marek oraz zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze właściwych podzespołów do danego auta.

Chcesz dowiedzieć się, czy potrzebne Ci elementy mamy aktualnie na stanie? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt »