Hurtownia motoryzacyjna Unicar

Hurtownia motoryzacyjna Unicar - najlepsze części zamienne w Twojej okolicy!

Unicar jest hurtownią motoryzacyjną działającą na terenie Ełku od 1999 roku. W 2019 roku przystąpiliśmy do ogólnopolskiej sieci ProfiAuto, co umożliwiło nam znaczące rozszerzenie naszego asortymentu części zamiennych i akcesoriów samochodowych.

Co wyróżnia naszą hurtownię samochodową? Przede wszystkim – bogata oferta, konkurencyjne ceny oraz stała, wykwalifikowana i doświadczona kadra gwarantująca obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Hurtownia samochodowa Unicar – największy wybór części w Ełku

Obecnie, dzięki przynależności do sieci ProfiAuto, nasza hurtownia motoryzacyjna współpracuje z ponad 250 dostawcami części, naszym klientom możemy więc zaoferować ponad 300 000 produktów do pojazdów wszystkich marek i typów. Szeroki asortyment Unicar obejmuje zarówno elementy jakości oryginału, pochodzące od tak uznanych producentów jak Bosch, Febi, LuK czy Lemforder, jak i tańsze, certyfikowane zamienniki. Wykwalifikowana kadra naszej firmy zapewnia fachową pomoc w doborze idealnie dopasowanych, optymalnych cenowo części do każdego auta.

Poza częściami wszystkich, najważniejszych układów samochodu oferujemy również elementy karoserii, oleje, filtry i płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria samochodowe, a także akumulatory, opony, felgi stalowe i aluminiowe. Sprawdź oferowane w Unicar produkty w naszym stale aktualizowanym katalogu części!

Zobacz galerię zdjęć »

Unicar – oferta dla klientów detalicznych i hurtowych

Oferta hurtowni samochodowej Unicar skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i detalicznych. Zapewniamy stałe dostawy części oraz oferujemy wiodące narzędzia warsztatowe serwisom z Ełku i okolic. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty oraz możliwość sprowadzenia nietypowych części w ekspresowym tempie.

Klientów detalicznych zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu motoryzacyjnego w Ełku, przy ul. Śląskiej 1. Oferujemy w nim bogaty wybór części, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów wszystkich marek oraz zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze właściwych podzespołów do danego auta.

Chcesz się dowiedzieć, czy mamy aktualnie na stanie daną część? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt »

FAQ

 1. Co posiadamy w ofercie?

  Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż części samochodowych oryginalnych oraz zamienników do niemal wszystkich modeli aut. Posiadamy m.in akumulatory, opony, akcesoria samochodowe, oleje silnikowe, felgi stalowe i aluminiowe, narzędzia i urządzenia warsztatowe i wiele więcej!

 2. Kim jesteśmy?

  Nasz sklep motoryzacyjny UniCar działa na lokalnym rynku od 1999 roku. Każdy klient jest dla nas równie ważny, dlatego zajmujemy się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz współpracujemy z różnymi warsztatami samochodowymi.

 3. Co oznacza nasza współpraca z ProfiAuto?

  W 2019 roku przystąpiliśmy do największej w Polsce sieci ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy motoryzacyjne w kraju. Świadczy to również o najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

 4. Gdzie jest nasza siedziba?

  Nasz sklep motoryzacyjny mieści się w miejscowości Ełk, przy ulicy Śląskiej 1 w województwie warmińsko-mazurskim.