Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Ełk

Akumulatory

Szukasz sklepu z akumulatorami w Ełku? Odwiedź Unicar! W ofercie posiadamy szeroką gamę akumulatorów samochodowych do pojazdów wszystkich marek. Nasza oferta to konkurencyjne ceny, produkty wiodących marek oraz fachowa pomoc w doborze baterii samochodowej. Sprawdź naszą ofertę akumulatorów w Ełku!

Skontaktuj się z nami!

Unicar – największy wybór akumulatorów w Ełku

Unicar to wiodąca oferta akumulatorów w Ełku. Dzięki współpracy z ponad 250 dostawcami części możemy zagwarantować stałą dostępność akumulatorów o różnych pojemnościach, prądach rozruchowych, wymiarach i układach biegunów oraz szybko sprowadzić każdą, nawet nietypową baterię samochodową. Ponadto, wszystkie akumulatory z naszej oferty są gotowe do użytku – naładowane, ze sprawdzonymi parametrami.

Nie masz pewności, jaki akumulator będzie odpowiedni dla Twojego pojazdu? Wykwalifikowana kadra Unicar Ełk odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże we właściwym doborze akumulatora samochodowego. Zapraszamy!

Wiodące akumulatory – Ełk

Akumulatory wiodących marek wyróżniają się wysoką żywotnością i bezawaryjną pracą przez cały okres eksploatacji, przewidziany przez producenta. Dlatego też w Unicar oferujemy wyłącznie akumulatory uznanych producentów, pochodzące od sprawdzonych dostawców.

W naszym sklepie z akumulatorami w Ełku kupisz m.in.:

  • akumulatory Bosch
  • akumulatory Banner
  • akumulatory Yuasa
  • akumulatory Centra
  • akumulatory Varta

Akumulatory Ełk - promocja Unicar

Czas na wymianę akumulatora? Odwiedź Unicar Ełk!

Przeważnie, żywotność akumulatora wynosi około 4 lat. Na konieczność jego wymiany, w przypadku akumulatora bezobsługowego, wskazuje również biały kolor tzw. „magicznego oczka”. Do innych objawów problemów z akumulatorem zalicza się takie oznaki jak wolniejsza praca rozrusznika przy uruchamianiu silnika oraz słabsze świecenie reflektorów.

Jeśli zbliża się termin wymiany akumulatora lub zauważysz objawy jego awarii odwiedź Unicar – w naszym sklepie znajdziesz największy wybór akumulatorów w Ełku, dopasowanych do pojazdów wszystkich, popularnych marek. Ponadto, w Unicar skorzystasz z bezpłatnego badania akumulatora, a jeśli zdecydujesz się na zakup standardowej baterii samochodowej w naszym sklepie, wymienimy ją gratis!

Nasz sklep z akumulatorami w Ełku znajdziesz przy ul. Śląskiej 1. Zapraszamy do kontaktu!