Akumulatory

Szukasz sklepu z akumulatorami w Ełku? Odwiedź Unicar! W ofercie posiadamy szeroką gamę akumulatorów samochodowych do pojazdów wszystkich marek. Nasza oferta to konkurencyjne ceny, produkty wiodących marek oraz fachowa pomoc w doborze baterii samochodowej. Sprawdź naszą ofertę akumulatorów w Ełku!

Skontaktuj się z nami!

Unicar – największy wybór akumulatorów w Ełku

Unicar to wiodąca oferta akumulatorów w Ełku. Dzięki współpracy z ponad 250 dostawcami części możemy zagwarantować stałą dostępność akumulatorów o różnych pojemnościach, prądach rozruchowych, wymiarach i układach biegunów oraz szybko sprowadzić każdą, nawet nietypową baterię samochodową. Ponadto wszystkie akumulatory z naszej oferty są gotowe do użytku – naładowane, ze sprawdzonymi parametrami.

Nie masz pewności, jaki akumulator będzie odpowiedni dla Twojego pojazdu? Wykwalifikowana kadra Unicar Ełk odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże we właściwym doborze akumulatora samochodowego. Zapraszamy!

Wiodące akumulatory – Ełk

Akumulatory najlepszych marek wyróżniają się wysoką żywotnością i bezawaryjną pracą przez cały okres eksploatacji, przewidziany przez producenta. Dlatego też w Unicar oferujemy wyłącznie akumulatory uznanych producentów, pochodzące od sprawdzonych dostawców.

W naszym sklepie z akumulatorami w Ełku kupisz m.in.:

 • akumulatory Bosch
 • akumulatory Banner
 • akumulatory Yuasa
 • akumulatory Centra
 • akumulatory Varta

Akumulatory Ełk - promocja Unicar

Czas na wymianę akumulatora? Odwiedź Unicar Ełk!

Przeważnie, żywotność akumulatora wynosi około 4 lat. Na konieczność jego wymiany, w przypadku akumulatora bezobsługowego, wskazuje również biały kolor tzw. magicznego oczka. Do innych objawów i problemów z akumulatorem zalicza się takie oznaki jak wolniejsza praca rozrusznika przy uruchamianiu silnika oraz słabsze świecenie reflektorów.

Jeśli zbliża się termin wymiany akumulatora lub zauważysz objawy jego awarii odwiedź Unicar – w naszym sklepie znajdziesz największy wybór akumulatorów w Ełku, dopasowanych do pojazdów wszystkich, popularnych marek. Ponadto, w Unicar skorzystasz z bezpłatnego badania akumulatora, a jeśli zdecydujesz się na zakup standardowej baterii samochodowej w naszym sklepie, wymienimy ją gratis!

Nasz sklep z akumulatorami w Ełku znajdziesz przy ul. Śląskiej 1. Zapraszamy do kontaktu!

FAQ

 1. Kiedy powinno się wymienić akumulator?

  Przyjęło się, że akumulator powinno się wymienić, kiedy jego pojemność spadnie do 50%. Zazwyczaj ma to miejsce po około 4 latach użytkowania.

 2. Czy da się sprawdzić stan akumulatora?

  Oczywiście! Będzie do tego potrzebny woltomierz. Po około 2 godzinach od wyłącznie silnika należy sprawdzić wartość napięcia. Napięcie niższe niż 12,5 świadczy od częściowym rozładowaniu akumulatora. Jeżeli podczas rozruchu silnika napięcie będzie niższe niż 10 V, świadczy to o niedoładowaniu lub złym stanie akumulatora.

 3. Czym powinienem się kierować przy wyborze akumulatora?

  Wszystko zależy od tego, jaki mamy silnik. Silniki o dużej mocy potrzebują wysokiego prądu rozruchowego, natomiast samochody z bogatym wyposażeniem, które wymagają dużej ilości energii energii, należy wyposażyć w akumulator o wysokiej pojemności.

 4. Czy jest potrzeba ładowania nowego akumulatora?

  Jeżeli akumulator został kupiony w zaufanym sklepie motoryzacyjnym, to nie powinno być takiej potrzeby. W przypadku kupna akumulatora na przykład z supermarketu pradopodobnie będzie trzeba się liczyć z naładowaniem go zaraz po zakupie.

 5. Czy istnieje możliwość regeneracji akumulatora?

  Aktualne metody nie pozwalają niestety na regenerację akumulatorów. Jeżeli akumulator się całkowicie wyczerpał, trzeba się liczyć z jego wymianą.