Akcesoria samochodowe Ełk

Zastanawiasz się nad kupnem akcesoriów samochodowych w Ełku? Zależy Ci na wysokiej jakości wykonania i szybkiej dostawie? Zajrzyj do Unicar Ełk i zapoznaj się z ofertą naszych produktów.

Unicar Ełk

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzedającą akcesoria samochodowe od 21 lat. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie branży motoryzacyjnej, dzięki której jesteśmy w stanie obsługiwać naszych Klientów na najwyższym poziomie. W naszej ofercie można znaleźć części oryginalne oraz tańsze, wysokojakościowe zamienniki. Cieszymy się gronem zaufanych ekspertów, którzy chętnie służą radą każdemu, kto potrzebuje pomocy.

Skontaktuj się z nami!

Akcesoria samochodowe - gaśnice

Gaśnica to element, który stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego pojazdu. Brak tego akcesorium samochodowego może skutkować mandatem sięgającym kwocie 500 złotych. Minimalna masa gaśnicy to 1 kg, ponadto powinna być typu ABC bądź BC. Należy zwrócić uwagę na jej okres przydatności, który zazwyczaj wynosi około 5 lat. Ważne jest, aby zakupiona gaśnica znajdowała się w miejscu łatwo dostępnym. Dużą zaletą gaśnic jest fakt, iż są niesamowicie proste w obsłudze oraz posiadają wysoką skuteczność. Sklep motoryzacyjny Unicar cechuje się najatrakcyjniejszą ofertą akcesoriów samochodowych w Ełku.

Spraw, by jazda autem stała się jeszcze przyjemniejsza

W celu poprawienia komfortu jazdy samochodem zainwestuj w akcesoria samochodowe wysokiej klasy. W ofercie Unicar mogą Państwo znaleźć dywaniki samochodowe wykonane z materiałów najlepszej jakości. Jakie korzyści niosą ze sobą dywaniki? Przede wszystkim ograniczają wilgoć w aucie, a także uniemożliwiają przedostawanie się wody bądź wilgoci do instalacji elektrycznej samochodu. Poza tym pomagają nam utrzymać w pojeździe czystość.

Oferta sklepu motoryzacyjnego Unicar Ełk

Skupiamy się na dostarczaniu naszym gościom wytestowanych i sprawdzonych produktów, których jakość potwierdzona jest licznymi badaniami i certyfikatami. Z tego powodu zyskaliśmy stale powiększającą się grupę zadowolonych Klientów. W Unicar Ełk posiadamy długą listę akcesoriów samochodowych służących do:

  • pielęgnacji pojazdu,
  • zwiększania wygody podróżowania,
  • poprawiania funkcjonalność samochodu,
  • ułatwiania transportu przedmiotów.

Sklep motoryzacyjny zlokalizowany w Ełku w ekspresowym tempie dostarczy Ci akcesoria samochodowe takie jak: zestawy narzędzi, gaśnice, apteczki pierwszej pomocy, kable rozruchowe, prostowniki elektryczne, klemy, wycieraczki samochodowe, dywaniki samochodowe, pokrowce na siedzenia, czy skrobaczki do szyb.

W razie jakichkolwiek problemów…

Skontaktuj się z naszymi zaufanymi doradcami, którzy z przyjemnością rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości dotyczące naszej oferty akcesoriów samochodowych w Ełku. Możesz to zrobić za pomocą telefonu, tabletu lub laptopa. Zadzwoń do nas bądź wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Uzupełnij dane kontaktowe i zadaj nam pytanie, a my w ciągu 24 godzin udzielimy Ci konkretnej odpowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych akcesoriów samochodowych w Ełku.

Nie zwlekaj, zadzwoń!