Hurtownia motoryzacyjna

Hurtownia motoryzacyjna Ełk

Hurtownia motoryzacyjna Ełk

Sklep motoryzacyjny Unicar dostarcza potrzebne auto części stacjom benzynowym,  warsztatom oraz osobom prywatnym. Oferowane przez naszą hurtownię motoryzacyjną w Ełku części samochodowe to wysokiej jakości produkty, które zostały przebadane i wytestowane w odpowiednich warunkach. W naszej ofercie posiadamy ponad 300 000 części zamiennych i oryginalnych.

Szybki czas realizacji zamówienia

Wymagasz, aby sklep motoryzacyjny zapewnił Ci potrzebne komponenty w jak najkrótszym czasie? Zastanawiasz się, gdzie taki znaleźć? Nie musisz dłużej szukać! Nasza hurtownia motoryzacyjna to gwarancja szybkiej i sprawnej dostawy oraz bezproblemowego kontaktu ze specjalistami. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do nas bądź wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Jedyne, co musisz zrobić to wpisać imię i nazwisko, miasto, w którym się znajdujesz, numer telefonu, adres e-mail oraz oczywiście pytanie. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin z dokładną i precyzyjną odpowiedzią.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli Twój pojazd ulegnie awarii, zadzwoń do naszej hurtowni motoryzacyjnej w Ełku!

Hurtownia motoryzacyjna Unicar oferuje produkty wiodących marek takich jak: Bosch, Philips, Varta, Beru czy Motul. Współpracujemy z siecią ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy motoryzacyjne i warsztaty w całym kraju. Dzięki tej współpracy nasza hurtownia motoryzacyjna Ełk posiada dostęp do ponad 300 000 części oryginalnych oraz wysokojakościowych zamienników. Unicar zapewnia wszystkim naszym Klientom pełne wsparcie przed, w trakcie i po dokonaniu zakupów. Ponadto na większość z zakupionych produktów zyskasz dwuletnią rękojmię handlową bądź gwarancję producenta. Pierwszą opcję proponujemy jednak w sytuacjach, w których produkt nie posiada karty gwarancyjnej. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby odwiedzający nas goście byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. 

Zespół doświadczonych specjalistów

Nasi pracownicy to doświadczona i wykwalifikowana kadra ekspertów, która w branży motoryzacyjnej pracuje już od wielu lat. Zależy nam na ciągłym, nieprzerwanym rozwoju firmy oraz dobrym kontakcie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań w celu poprawy jakości usług oferowanych przez naszą hurtownię motoryzacyjną. Dzięki naszemu zaangażowaniu udało nam się zdobyć ciągle powiększające się grono stałych Klientów, którzy docenili włożony w naszą pracę wysiłek. Posiadamy liczne pozytywne komentarze i opinie, co jest dowodem na to, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Odwiedź nas osobiście - hurtownia motoryzacyjna Ełk

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście lub zapoznania się z ofertą produktów na naszej stronie internetowej. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w miejscowości Ełk przy ulicy Śląskiej 1. W skład naszych usług wchodzi zarówno sprzedaż hurtowa, jak i detaliczna, z tego powodu zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych oraz firmy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług naszej hurtowni motoryzacyjnej.

Sprawdź mapę dojazdu!

FAQ Hurtownia motoryzacyjna Ełk

  1. Gdzie znajduje się nasz sklep motoryzacyjny?>

    Nasz sklep motoryzacyjny mieści się w miejscowości Ełk, przy ulicy Śląskiej 1.

  2. Czym się zajmujemy?

    Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, motocykli, akcesoriów, kosmetyków oraz wyposażenia i narzędzi do warsztatów samochodowych.

  3. Jakie miejsca zaopatrujemy?

    Nasze produkty dostarczamy do warsztatów samochodowych, stacji benzynowych oraz firm transportowych.


Formularz kontaktowy

Masz pytania dotyczące dostępności autoczęści lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się pracownikami sklepu motoryzacyjnego UNICAR, wykorzystując poniższy formularz. Nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę UNICAR z siedzibą w miejscowości Ełk, przy Śląskiej 1 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityka prywatności.