Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Ełk

Hurtownia motoryzacyjna

Hurtownia motoryzacyjna Ełk

Hurtownia motoryzacyjna Ełk

Sklep motoryzacyjny Unicar dostarcza potrzebne auto części stacjom benzynowym,  warsztatom oraz osobom prywatnym. Oferowane przez naszą hurtownię motoryzacyjną w Ełku części samochodowe to wysokiej jakości produkty, które zostały przebadane i wytestowane w odpowiednich warunkach. W naszej ofercie posiadamy ponad 300 000 części zamiennych i oryginalnych.

Szybki czas realizacji zamówienia

Wymagasz, aby sklep motoryzacyjny zapewnił Ci potrzebne komponenty w jak najkrótszym czasie? Zastanawiasz się, gdzie taki znaleźć? Nie musisz dłużej szukać! Hurtownia motoryzacyjna Ełk to gwarancja szybkiej i sprawnej dostawy oraz bezproblemowego kontaktu ze specjalistami. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do nas bądź wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Jedyne, co musisz zrobić to wpisać imię i nazwisko, miasto, w którym się znajdujesz, numer telefonu, adres e-mail oraz oczywiście pytanie. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin z dokładną i precyzyjną odpowiedzią.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli Twój pojazd ulegnie awarii, zadzwoń do naszej hurtowni motoryzacyjnej w Ełku!

Hurtownia motoryzacyjna Unicar oferuje produkty wiodących marek takich jak: Bosch, Philips, Varta, Beru czy Motul. Współpracujemy z siecią ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy motoryzacyjne i warsztaty w całym kraju. Dzięki tej współpracy nasza hurtownia motoryzacyjna Ełk posiada dostęp do ponad 300 000 części oryginalnych oraz wysokojakościowych zamienników. Unicar zapewnia wszystkim naszym Klientom pełne wsparcie przed w trakcie i po dokonaniu zakupów. Ponadto na większość z zakupionych produktów zyskasz dwuletnią rękojmię handlową bądź gwarancję producenta. Pierwszą opcję proponujemy jednak w sytuacjach, w których produkt nie posiada karty gwarancyjnej. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby odwiedzający nas goście byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. 

Zespół doświadczonych specjalistów

Nasi pracownicy to doświadczona i wykwalifikowana kadra ekspertów, która w branży motoryzacyjnej pracuje już od wielu lat. Zależy nam na ciągłym, nieprzerwanym rozwoju firmy oraz dobrym kontakcie z Klientem. Dokładamy wszelkich starań w celu poprawy jakości usług oferowanych przez naszą hurtownię motoryzacyjną. Dzięki naszemu zaangażowaniu udało nam się zdobyć ciągle powiększające się grono stałych Klientów, którzy docenili włożony w naszą pracę wysiłek. Posiadamy liczne pozytywne komentarze i opinie, co jest dowodem na to, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Odwiedź nas osobiście - hurtownia motoryzacyjna Ełk

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście lub zapoznania się z ofertą produktów na naszej stronie internetowej. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w miejscowości Ełk przy ulicy Śląskiej 1. W skład naszych usług wchodzi zarówno sprzedaż hurtowa, jak i detaliczna, z tego powodu zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych oraz firmy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług naszej hurtowni motoryzacyjnej.

Sprawdź mapę dojazdu!

FAQ Hurtownia motoryzacyjna Ełk

  1. Gdzie znajduje się nasz sklep motoryzacyjny?>

    Nasz sklep motoryzacyjny mieści się w miejscowości Ełk, przy ulicy Śląskiej 1.

  2. Czym się zajmujemy?

    Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, motocykli, akcesoriów, kosmetyków oraz wyposażenia i narzędzi do warsztatów samochodowych.

  3. Jakie miejsca zaopatrujemy?

    Nasze produkty dostarczamy do warsztatów samochodowych, stacji benzynowych oraz firm transportowych.