Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Ełk

Opony Ełk

Chcesz kupić nowe opony w Ełku? Zapraszamy do Unicar – w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór opon letnich, zimowych i wielosezonowych o różnych szerokościach i średnicach. Oferujemy ogumienie z różnych półek cenowych, pasujące do samochodów wszystkich marek i typów. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami!

Opony Ełk

Najszerszy wybór opon w Ełku

Unicar gwarantuje najbogatszy wybór opon w Ełku i okolicach. Dzięki współpracy z ponad 250 dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić stałą dostępność opon bądź sprowadzić potrzebne Ci ogumienie w krótkim czasie.

W ofercie posiadamy zarówno ogumienie klasy ekonomicznej, jaki i klasy średniej i premium - dysponujemy oponami marek Triangle, Hankook, Kleber, Nokian, Michelin, Falken, Bridgestone, Barum, Continental, Fortune i Sailun. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia pełne wsparcie w wyborze właściwego ogumienia. Dobierzemy właściwy rozmiar opon, a także wskażemy, której klasy ogumienie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego stylu jazdy. Chcesz kupić idealnie dopasowane opony w Ełku? Postaw na Unicar!

Przygotuj się do sezonu – kup opony w Ełku od Unicar!

Często jeździsz samochodem na długich trasach, w różnych warunkach? Zamiast ogumienia wielosezonowego postaw na dwa komplety opon – zimowych i letnich. Jeśli chcesz kupić zimowe czy letnie opony w Ełku, oferta Unicar jest stworzona dla Ciebie!

Kiedy stosować opony zimowe, a kiedy letnie? Przyjmuje się, że graniczną, średnią temperaturą dobową, przy której należy pomyśleć nad wymianą ogumienia, jest 7°C. Gdy temperatury spadają poniżej 7°C, stosujemy opony zimowe, z kolei gdy są wyższe – opony letnie. Wynika to z parametrów mieszanki gumowej, z której wykonane są opony – parametry te ulegają pogorszeniu przy zbyt niskich bądź zbyt wysokich temperaturach.

Sprawdź dojazd »

Pora na wymianę opon? Postaw na Unicar Ełk!

Przed każdą zmianą opon sprawdź stan ogumienia. Opony gwarantujące bezpieczną jazdę:

  • nie powinny mieć więcej niż 10 lat
  • muszą mieć bieżnik o głębokości co najmniej 1,6 mm
  • nie mogą mieć uszkodzeń eksploatacyjnych (wybrzuszeń, pęknięć, przecięć)

Należy również sprawdzić, czy w oponie nie tkwią żadne ciała obce, takie jak kawałki metalu, gwoździe czy szkło. Jeśli zauważysz znaczne zużycie opon lub ich uszkodzenia nie zwlekaj – odwiedź nasz sklep z oponami w Ełku i zaopatrz się w nowy komplet, dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy!